Piaf Kabartma Resim – Grafik Baski Makinesi

PIAF KABARTMA RESİM GRAFİK BASKI MAKİNESİ

Piaf kabartma yüksek kalitede resim baskı makinesi;

Piaf kontrollü ısı kaynağı sayesinde basılı veya kapsül kağıt üzerine herhangi siyah çizgiler, harfler veya çizilmiş kopyalanır şekiller kabartarak anında dokunsal grafik elde etmenizi sağlar.

Eğitim Kurumlarında Piaf, öğrencilere basit şekiller ve temel kavramları tanıtmak için kullanılabilir. Bu yüzden Görme Engelli Okulları için ideal bir kabartma grafik makinesidir.
Görme Engelli Öğrencilerin grafikleri anlama noktasında ilk adımlarını çizim kavramını öğrenerek, el yazısı ve imzaları anlayarak eğitimde gelişmelerini sağlamak eğitim noktasında onları öne çıkaran bir durumdur.

Piaf ile oryantasyon ve hareketlilik eğitimi için yüksek kalitede yerel haritalar üretebilirsiniz, ya da yeni öğrenci veya çalışanlarınız için kampüs ya da bina haritaları yapabilirsiniz. Daha sonra Piaf, Matematik ve Fen uzmanlık alanlarında grafiksel bilgiler sağlayabilir.

İşyerinizde Piaf sayesinde görme engelli çalışanlarınız için kabartma organizasyon yapısı ya da satış grafikleri gibi grafik basarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Piaf ile görme engellilere bir satranç tahtasını erişilebilir kılabilir ve resimleri erişilebilir yapabilirsiniz. Ülkeniz ya da dünya haritaları keşfetmek için de kullanabilirsiniz.

Grafik Baskı Makinesi

Özel kağıdına normal printer’dan alınan çıktı veya özel kalemiyle çizilen şekilleri anında kabartan bir cihazdır. Görmeyenin merak ettiği şekiller resimler, matematiksel grafikler, objelerin dokunarak algılanmasını sağlayan bir makinedir. Eğitim kurumlarında bulunması ciddi bir ihtiyacı ortadan kaldırması anlamında gereklidir.

Bunun dışında laboratuarda görmeyenlerin normal yazıyla doküman alabilmelerini, sağlayacak normal bir yazı printer’ın da bulunması, onların görenlerle olabilecek yazılı ilişkilerinin sağlanması açısından önem teşkil etmektedir. Bir görmeyen normal bilgisayar eğitimi yapabilecek, günlük işlerini bilgisayara aktarabilecek, internetten eksiksiz olarak faydalanabilecek, kitaplarını ve yazılarını scanner aletiyle taratarak bilgisayar ortamına aktarıp okutabilecektir.

      Özellikleri

  • A3 kağıt boyutlarına baskı yapabilme imkanı
  • Hızlı baskı imkanı
  • Sesli uyarılar ile görme engelliler için kolay kullanım imkanı
  • Çoklu güvenlik özellikleri
  • Verimli enerji kullanımı
  • Kolay paketleme, kurulum ve taşıma