Pzt-Cm: 09:00 - 17:00, Ctesi: 10:00 - 16:00

DUXBURY Braille Translate (Çeviri) Programı- Türkçe

Duxbury braille translate çeviri programı; Braille printerlerden braille yazıyı basabilmek için önce o metni braille çeviri programından geçirmek gerekmektedir. Braille yazı karakterleri standarttır. Bütün diller aynı yazı karakterlerini kullanırlar. 6 noktanın farklı dizilimleri ile harfler gösterilmektedir. Ancak her dilin kendine özgü karakterleri farklılık göstermektedir.

Braille yazı dilinde resmi olarak kabul edilmiş kısaltma sistemleri vardır. Her dilin kendi Dil kurumları tarafından kısaltma sistemini belirler. 1 li 2 li 3 lü, hece kısaltması gibi kısaltma sistemleri vardır.

Duxbury braille translate programı, dünyanın en gelişmiş en kapsamlı braille çeviri programıdır. Bu programla müzik notaları, matematik sembolleri, grafik gibi çok şeyi basabilirsiniz.

130 farklı dilde ve farklı varyasyonlarda dil desteği mevcuttur. Örneğin ispanyolca, arapça, hintçe, japonca..v.s gibi her dilde baskı yapılabilir.

Duxbury programı ile Türkçe kısaltmalı ve kısaltmasız braille baskı yapılabilir. 1 li 2 li 3 lü ve hece kelime kısaltmaları dahil edilmiştir.

Firmamız Duxbury Braille Translation programının Türkiye’deki yetkili tek distribütörüdür.

Duxbury Braille Çeviri Programının Deneme Sürümünü İndir

 

 

Duxbury braille translate çeviri programı
Duxbury braille translate çeviri programı

 

Duxbury braille translate çeviri programı