İndex everest dv4

Index Everest DV 4

İndex everest dv4 braille baskı makinesi;

Index 4X4 Pro ile otomatik olarak dergiler, kitaplar ve gazeteleri semer formatında basabilirsiniz. Bu durum düşük hacimli baskılarda maliyetlerin düşmesine neden olacaktır.

4X4 Pro okul kitapları, reklam materyalleri, menüler ve yerel bilgi üretmek için en mükemmel yazıcıdır. Braille kabartıcıyı hazırlayın, kabartın, zımbalayın ve katlayın, hazır.

Önceleri, Braille dergilerin üretimi çok zor, düşük hacimli baskılar çok pahalı ve çoğu durumda da pratik değildi.

Şimdi ise Index 4X4 Pro yazıcı ve Index Zımba ile Braille dokümanlarını dergi formatında çıkartmak çok kolay.

Index 4X4 Pro semer formatında kabartma dergiler çıkartmaya yarayan bir araçtır. Ciltleme işi sadece katlama ve zımbalama işine indirilmiştir. Bir dosya 4X4 Pro yazıcıya gönderildiğinde şu işlemlerden geçmektedir.

Everest-D V4 kabartma baskı makinesi;küçük miktarlardaki kişisel kabartma çıktı ihtiyaçlarına ek olarak, büyük miktarlardaki basım işlerine çözüm getirmesi amacıyla üretilmiştir.

  • 4X4 Pro yazıcı çevrilmiş Braille metni bilgisayardan alır ve hafızasında muhafaza eder. Maksimum 200 sayfa kabartma metin.
  • Metin dergi formatına işlenir. Örnek olarak, 40 sayfalık bir dokümanın ilk sayfası basıldığı zaman, o sayfa 1, 2, 39 ve 40 nolu sayfaları içerir. Daha sonra ise 3, 4, 37, 38.
  • 4X4 Pro printer otomatik olarak sayfanın tam ortasında bir kılavuz çizgi çizer. Bu ileride yapılacak katlama işleminin kolaylaşmasını sağlar. Ayrıca sayfalar katlama ve zımbalama için doğru sırada basılır.
  • Dergiyi zımbala ve katla. Kabartma derginiz tamamlandı !

Teknik Veriler Index 4X4 PRO, no: 70011

  • Baskı Hızı 380 PPH (A4), 100 CPS.
  • Ses seviyesi (altta kabinle) 60 dB(A). Soğutma, kabartıcıda iki adet, kabinde bir adet.
  • Baskı Prensibi; 13 yüksek kaliteli sertleştirilmiş çelik çekiç.

Elektrik : Voltaj 100-115 V, 220-240 V. Bekleme modu gücü 10W, max 130W.
Garanti : Bir yıl garantili

iNDEX EVEREST DV4 KATALOG