Kapsys SmartVision Akıllı Cep Telefonu

Kapsys SmartVision Akıllı Cep Telefonu

Kapsys SmartVision

Kapsys SmartVision görme engelliler için özel tasarlanmış ilk Android sistemli akıllı telefondur. SmartVision tuş takımı, dokunmatik ekranı ve tamamen sesli kontrollü kullanıcı arayüzü ile yardımcı teknolojilerin hepsini içeren gerçek erişilebilir ilk akıllı telefon olma özelliğine sahiptir.

SmartVision’ ın kullanıcı arayüzü ve fonksiyonları tam adaptasyon sağlamak üzere geliştirilmiş ve kullanımı oldukça kolaylaştırılmıştır. Uygulamalara erişim, ayarlanabilir büyük font seçenekleriyle düzenlenmiş ve basitleştirilmiştir.

SmartVision’ la telefondaki komutları sesle kontrol edebildiğiniz gibi dikte modu ile sesle mesaj yazdırabilirsiniz. Ek olarak SmartVision; adım adım yaya navigasyonu, kontrastlı renk modları ile dijital büyütücü, otomatik sayfa tanıma modu ile sesli döküman okuyucu içerirken, NFC teknolojisi ile barkod okuyabilirsiniz. Renk tanıma, özelliği ile renkleri tanımlayarak söyleyebilir. Gidiş hızı, kalan süre, kalan yol geçtiği yol gibi birçok bilgileri tek tuşla cihaz söyler. Bu gibi birçok özelliği olan sadece görmeyene göre hazırlanmış fark yaratan bir navigasyon cihazı durumundadır.

1 2 3