Pzt-Cm: 09:00 - 17:00, Ctesi: 10:00 - 16:00

Windows için ekran büyütme programları;

MAGic 13.1.1198 Türkçe Sürümleri

Vocalizer Expressive YELDA Sesi

Magic 13.1.1198 32bit Türkçe

Magic 13.1.1198 64bit Türkçe


Windows için ekran büyütme programları

MAGic 13.x Türkçe – Windows İçin Ekran Büyütme Yazılımı

Braille Teknik olarak, MAGic 12.0 Ekran Büyültme Yazılımının Türkçe Sürümünü Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz!

Açıklama:
Kolay kullanımlı arayüzü, doğrudan VocalizerExpressive Türkçe Ses desteği, Çoklu Ekran Desteği, Kişisel Fare Renk ve İmleç geliştirmeleri, Kişisel ayarlanabilen mercek seçenekleri, Çoklu ses kartı desteği, Microsoft Word PowerPoint desteği, Thunderbird ve Firefox desteği, her uygulamaya özel ayar yapabilme desteği ve daha bir çok sayamadığımız yepyeni özellikleri ile MAGic; dünya çapında az gören bilgisayar kullanıcılarının en popüler Ekran büyültme yazılımı olma konusunda kararlılığını sürdürmektedir.

Kolay Kullanımlı Arayüzü:
Artık MAGic; Görsel, Konuşma ve araçlar olmak üzere üç ana sekmeden oluşan kolay ayarlanabilir seçenekleri içeren bir arayüze sahip. Ayrıca ana MAGic penceresinde; fare, imleç ve renk geliştirmelerinin yapılabildiği düğmelerin yanı sıra, Diğer MAGic ayarlarını da yapabilmeniz için Ana MAGic menüsüne girebilmenizi sağlayan bir de düğme bulunuyor. MAGic Arayüzünde ayrıca, büyütme seviyesini ayarlayabileceğiniz bir döner kutu bulunuyor.

Vocalizer Expressive Desteği:
MAGic 12.0 programı ile artık, Türkçe Yelda bayan ve Cem bay seslerini de ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Çoklu Ekran Desteği:
MAGic 12.0 ile çoklu ekranlarda sunum yapabilmenin özgürlüğünü yaşayın! Okullarda, Konferans salonlarında, toplantılarınızda vb. ortamlarda bağlandığınız diğer ekranlarda sunumlarınızı rahatça yapabilmeniz için, MAGic’in çoklu ekran desteğinden yararlanabilirsiniz. Sizin kullandığınız ekranda MAGic programı aktif iken, diğer bağlı olduğunuz ekranlarda sunum yapacağınız kişilere uygun bir ekranın gösterilmesini ayarlayabiliyorsunuz.

Fare, İmleç ve Renk Geliştirmeleri:
MAGic 12.0 ile artık; Fare imlecini dilediğiniz oranlarda büyültüp küçültebildiğiniz gibi, 8 farklı stil ile de kendinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca HD İşaretçi özelliği ile, görüntü büyüdükçe farenin büyüme oranı ya da renk kalitesi bozulmadan sizlere rahat bir kullanım sunarak; uzun süreli kullanımlarda doğabilecek göz yorgunluğunuza sebep olmayacaktır.

Microsoft Word ve PowerPoint Desteği:
MAGic 12.0 ile Bir word belgesinde metinlerinizi hazırlamanız ve bunları Power Point ile sunum haline getirmeniz artık çok daha kolay.
Bir metin belgesinde klasik okuma tuşlarını kullanarak metinleri okutabilir, fare ile seçim yaparak dilediğiniz gibi kes kopyala ve yapıştırma işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıca PowerPoint ile bir sunum yaparken ikili ekran kullanımında ikinci ekranda farenizi gizleyebilir, kendi ekranınızda sunum içinde dolaşırken bunu diğer ekrana yansıtmaya bilirsiniz.

Uygulamalara Özgü Seri Ayar Desteği:
Herhangi bir uygulamada özel bir ayar yapmak istediğinizde (İnsert + O) tuşlarına basarak açılan ağaç görünümünde dilediğiniz ayarı yapabilir, “Tamam” düğmesine tıklayarak yaptığınız ayarları kaydedebilirsiniz. Ayrıca her uygulama özel ses ayarı yapabilmeniz için, ilgili uygulama çalışırken MAGic ana ekranında MAGic menüsünde, ses ayarlarına girebilir, Ses profilleri iletişim kutusunda ayarların uygulanacağı uygulamayı mevcut uygulamalardan birini seçerek ayarlarınızı yapabilirsiniz.

MAGic 12.0 ile E-Postalarınızı takip etmek, İnternet’te sörf yapmak da çok kolay:
Dilerseniz Outlook ya da Windows Live uygulamalarında, dilerseniz Mozilla Thunderbird uygulamasında E Postalarınızı takip edebilir; İnternet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcıları ile de İnternette dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz.
MAGic 12.0 ayrıca Seri dolaşım tuşlarını da destekleyerek, internet sayfalarında ve diğer sanal imleç bulunan ekranlarda kontroller arasında hızlıca dolaşabilmenizi sağlamaktadır.

MAGic 12.0.7002 Türkçe Sürümleri
MAGic 12.0.7002 32Bit Türkçe Cem Bay Sesli
MAGic 12.0.7002 64Bit Türkçe Cem Bay Sesli